فروشگاه اینترنتی نوشت افزار

ما را دنبال کنید


مجموعه کاتریر فعالیت خود را از سال 1379 در شهر تبریز با فروش عمده محصولات استدلر به فروشگاه های لوازم التحریر استان های آذربایجان شرقی و اردبیل آغاز کرد. در ادامه کار لوازم اداری، آموزشی، بازی فکری، مهندسی، تجهیزات نقشه برداری و جی پی اس نیز در سبد کالایی این مجموعه قرار گرفت.

برگزاری چندین همایش آموزشی، فروش و شرکت در نمایشگاه های متعدد در سال های متوالی و همچنین اضافه کردن برندهای معتبر نوشت افزار از قبیل: کنکو، پریمک، فابرکاستل، ایگل، کلیپس، بیک، آوای تحریر و ده ها برند دیگر به سبد کالایی این مجموعه باعث ایجاد رضایتمندی مشتریان و همکاران فروشگاهی ما گردید. مجموعه کاتریر در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه شبکه فروش خود در کل ایران در دو حوزه خرده و عمده و همچنین جهت حل مشکلات خرید های سنتی و فیزیکی آغاز فعالیت تجارت الکترونیک خود را با نام ( فروشگاه اینترنتی نوشت افزار کاتریر ) در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

شما می توانید بدون اتلاف وقت، در هر مکان و زمانی محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی بهترین گزینه را جهت خرید آنلاین انتخاب نمایید.

       

سازمان یار• متن و تصویر