فروشگاه اینترنتی نوشت افزار

ما را دنبال کنید
تعویض

7 روز تضمین تعویض کالا ویژه مشتریان کاتریر

مشتریان کاتریر برای تست کالای خریداری شده، تا 7 روز پس از تحویل کالا فرصت دارند در صورتی که کالا دارای ایراد فنی باشد، کاتریر کالا را برای آن ها تعویض خواهد نمود. چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد مشتریان عزیز 2 انتخاب خواهند داشت:

1- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
2- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداخت

شرایط تعویض کالا:

1) مشتری باید ظرف مدت 7 روز پس از دریافت کالا، نسبت به اعلام ایراد فنی کالای خریداری شده اقدام نماید.
2) ایراد فنی می بایست به تایید کارشناسان کاتریر برسد. در صورت تایید ، هزینه کالای تعویض شده (رفت و برگشت) بر عهده کاتریر است.
3) چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان کاتریر قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ارسال نیز بر عهده خریدار است.
4) ایراد فنی، ناشی از استفاده نادرست از کالای خریداری شده، ضربه و سایر مشکلات عمدی نباشد.
5) کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی باشد.

نکته مهم: کالاهایی که دارای ایراد ظاهری یا مغایرت هستند حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا باید به کاتریر اعلام گردد. در غیر اینصورت، کاتریر کالا را بدون مغایرت یا ایراد تلقی نموده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت های کاتریر بوده است و کاتریر در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی کاتریر خدماتی را در چهار چوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

ایراد در کالای خریداری شده (ایراد فنی):

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند ، در راستای خدمت رسانی بهتر ، کاتریر فرصت تست کالاهای فروخته شده را 7 روز کاری پس از تحویل کالا در نظر گرفته است.
جهت استفاده هرچه بهتر از این سرویس، ایراد باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن 9674990-0912 و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما در وب سایت کاتریر به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود. کارشناسان خدمات پس از فروش، ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان کاتریر تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نماید.
برای ارسال کالای دارای ایراد به کاتریر، لازم است کالا به خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید.)
توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود را شامل نمی شود.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش مشخص شود در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت:

در شرایطی که مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده یا با اطلاعات درج شده در سایت، مغایرتی داشته باشد در چنین مواردی امکان برگرداندن کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی (مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ) و نیز مغایرت فنی، حداکثر 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش کاتریر اطلاع داده شود و کالا باید در شرایط اولیه خود بوده و از آن استفاده نشود.
جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن 9674990-0912 و یا از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش کاتریر کالا را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

* توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تایید ایراد فنی و یا وجود مغایرت به عهده کاتریر است.

آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل (ایراد ظاهری):

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر، به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کاتریر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید حداکثر 24 ساعت کاری بعد از تحویل سفارش، به خدمات پس از فروش کاتریر اطلاع داده شود.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش کاتریر ارسال شود.
در صورت که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است ، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به کاتریر عودت شود.

انصراف از خرید:

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هرچه سریعتر انصراف خود را به واحد فروش کاتریر اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود (به دلایل سلیقه ای یا اشتباه در خرید) حداکثر تا 24 ساعت باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد و نیز هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال دقت بفرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط کاتریر دریافت نشود امکان استرداد آن وجود ندارد.
هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تایید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد. جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما در وب سایت، به واحد خدمات پس از فروش کاتریر اطلاع داده شود.


گارانتی کالا

کلیه محصولات کاتریر دارای شرایط گارانتی متفاوت می باشند که در بخش توضیحات هر محصول درج شده است.